NOVINKY

29. 5. 2007, Bratislava

KARTAGO TOURS bude využívať služby agentúry DLM Slovakia

Komunikačná agentúra DLM Slovakia získala klienta z oblasti cestovného ruchu. Od júna bude v oblasti marketingových služieb pracovať pre jednu z dvoch najväčších cestovných kancelárií na Slovensku, KARTAGO TOURS. Okrem vzťahov s verejnosťou agentúra pre nového zákazníka tiež vytvorí a spustí imidžovú outdoorovú kampaň pri príležitosti vzniku nových pobočiek v ďalších slovenských mestách.


(Bratislava 29. máj 2007) - Agentúra DLM Slovakia bude od júna dodávať vybrané služby pre druhého najväčšieho tour operátora KARTAGO TOURS. Klientovi bude zabezpečovať komplexnú komunikáciu v oblasti public relations. Okrem toho agentúra vytvorí imidžovú outdoorovú kampaň pri príležitosti otvorenia štyroch nových pobočiek cestovnej kancelárie počas tohtoročnej letnej sezóny – v Bratislave, Trnave, Poprade a Prešove. V rámci kampane budú inštalované billboardy vo vybraných slovenských mestách.

Cestovná kancelária KARTAGO TOURS je druhou najväčšou na Slovensku, čo potvrdil aj aktuálny prestížny rebríček týždenníka TREND. Na trhu cestovného ruchu pôsobí už 14 rokov. Pre zákazníkov každoročne pripravuje širokú paletu pobytových i poznávacích zájazdov v zahraničí. Špecializuje sa na arabské krajiny a pravidelne pripravuje aj ponuku exotických dovolenkových destinácií. Po otvorení nových pobočiek bude mať tour operátor celkovo 13 pobočiek v rôznych kútoch Slovenska.