NOVINKY

25. 4. 2007, Bratislava

Aston ITM bude využívať služby agentúry DLM Slovakia

Agentúra DLM Slovakia začne v máji poskytovať svoje marketingové služby pre nového zákazníka – softvérovú spoločnosť Aston ITM. Partneri sa dohodli na komplexnej spolupráci v oblasti public relations. Cieľom je podporiť imidž spoločnosti pôsobiacej v oblasti informačných technológií už viac ako desať rokov a pravidelne informovať o jej aktuálnom vývoji.


(Bratislava 25. apríl 2007) - Novým zákazníkom agentúry DLM Slovakia v oblasti marketingovej komunikácie bude od mája softvérová spoločnosť Aston ITM. Agentúra sa s klientom, ktorý na trhu informačných technológií pôsobí viac ako desaťročie, dohodla na komplexnom zabezpečení služieb public relations.

Softvérová spoločnosť Aston ITM je na slovenskom trhu aktívna od roku 1996. Zaoberá sa najmä mobilnými riešeniami, intranetovými riešeniami, e-businessom či vývojom softvéru na kľúč. Jej klientmi sú nielen domáce firmy a organizácie, ale aj významné spoločnosti v celej Európe i zámorí, napríklad vo Veľkej Británii, Rakúsku, Maďarsku či USA a Kanade.