NOVINKY

26. 10. 2008,

DLM Slovakia má nového klienta – Hansaton

Produkčná divízia spoločnosti DLM Slovakia získala nového klienta. Stala sa ním slovenská dcéra medzinárodnej spoločnosti Hansaton.

(Bratislava 28. október) – Portfólio klientov spoločnosti DLM Slovakia sa rozrástlo o významného člena. Služby produkčnej divízie DLM začala využívať slovenská dcéra medzinárodnej spoločnosti Hansaton, ktorá pôsobí v oblasti zdravotníckych pomôcok a je známa svojimi načúvacími prístrojmi.

„Je pre nás potešením poskytovať servis klientom, ktorí zlepšujú kvalitu života. V tomto prípade o to viac, že produkty spoločnosti Hansaton pomáhajú indisponovaným ľudom,“ hovorí o novom klientovi managing director Ladislava Slezáková z DLM Slovakia. Spoločnosť Hansaton je jedným zo svetových lídrov vo výrobe zdravotníckych pomôcok. Na trhu pôsobí už od roku 1957. Má obchodných partnerov vo viac ako 60 krajinách sveta, ku ktorým tohto roku pribudlo i Slovensko.

Hansaton vyvíja modernú technológiu a určuje najnovšie trendy v oblasti audioprotetiky – v načúvacích prístrojoch pre rôzne vekové kategórie, v kompenzačných pomôckach pre sluchovo postihnutých, v starostlivosti o príslušenstvo a pod. Konzultačná spoločnosť DLM Slovakia sa primárne špecializuje na business consulting, komunikačný full service a PR outsourcing.