VYBRANÉ REFERENCIE

Slovanet - výherca súťaže Najlepšia ročná správa 2007

Poskytovateľ komplexných komunikačných služieb pre domácnosti, firmy a korporácie. Najväčší alternatívny poskytovateľ rýchleho internetu, výherca súťaže Najlepšia ročná správa 2007.

„Vďaka skúsenostiam z komunikácie s korporátnou klientelou sa nám už podarilo vybudovať štandardizovaný proces na tvorbu tejto formy prezentácie spoločností. Úspech kvalitnej ročnej správy je založený na množstve detailov.“

Peter Blaas, partner DLM Slovakia

Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy (INEKO) vyhlásil víťazov súťaže Najlepšia ročná správa 2007. Spoločnosť DLM Slovakia stojí za úspechom telekomunikačného operátora Slovanet, ktorý v súťaži získal 1. miesto v elektronickej a 3. miesto v printovej kategórii. Súťaže sa zúčastnilo 52 spoločností.

Konzultačná spoločnosť DLM Slovakia pre Slovanet v pripravila štruktúru ročnej správy, významne sa podieľala na tvorbe a finalizácii textov z podkladov operátora, zabezpečila jej grafické prevedenie a sprostredkovala tlač. Porota hodnotila zrozumiteľnosť informácií v ročnej správe, primeranosť jej spracovania pre odbornú i laickú verejnosť, jazykovú kultúru, štruktúru prezentácie a spôsob navigácie v nej, vizuálny koncept, atraktívnosť a originalitu spracovania a iné.

- Podrobnejšie informácie o súťaži na www.rocnasprava.sk.
- Víťaznú ročnú správu môžete nájsť za týmto odkazom.

Chcete mať aj vy kvalitnú ročnú správu? Poraďte sa s nami.

Ročná správa