VYBRANÉ REFERENCIE

Slovanet (od r. 2000)

Poskytovateľ komplexných komunikačných služieb pre domácnosti, firmy a korporácie. Najväčší alternatívny poskytovateľ rýchleho internetu.

„S DLM spolupracujeme od nášho vstupu na trh. Jej tím vnímame ako veľmi zodpovedný a spoľahlivý. DLM výborne zadefinovalo obchodnú pozíciu ako aj vizuálnu identitu našej spoločnosti v čase, keď sa internet na Slovensku prebúdzal k životu a našim zámerom bolo získať v krátkom čase veľa nových zákazníkov. DLM dodnes prispieva k našim pozitívnym obchodným výsledkom, táto spolupráca je pre nás v každom bode inšpirujúca.“
Peter Máčaj, Slovanet

Slovanet je srdcová záležitosť našej firmy. Najlepší dôkaz fungujúceho modelu DLM Plus™. Aktivity pre Slovanet rastú z roka na rok rovnako ako obchodné výsledky klienta. Prostredníctvom strategického poradenstva, marketingových kampaní a koordinácie distribučných kanálov reálne ovplyvňujeme výsledky predaja firmy, čoho dôkazom sú aj naše výsledky v súťaži Effie. Začínali sme v roku 2000 - spoluvytvárali sme marketingovú stratégiu, koordinovali produktovú a cenovú stratégiu. Implementovali sme novú značku a outsourcujeme public relations aktivity. V posledných dvoch rokoch sme sa v súvislosti s dramatickými zmenami na slovenskom telekomunikačnom trhu sústredili na prípravu novej rozvojovej stratégie pre Slovanet, ktorú sme klientovi odovzdali v roku 2007. Tá ma spoločnosť preniesť cez ďalšiu etapu rastu spojeného s prechodom na vlastnú telekomunikačnú infraštruktúru.
V prípade Slovanetu sme si potvrdili, že predajné výsledky klienta dokážeme najlepšie ovplyvniť tým, keď naladíme do skvele hrajúceho orchestra stratégiu, predaj, marketing spolu s provisioningom a podpornými procesmi.

Plus pre klienta v prípade Slovanetu predstavuje náš záujem, nadšenie a detailné informácie o telekomunikačnom trhu.

Produktový leták Ročná správa Ročná správa Rozbaľ.to! Zábavný portál GoFUN Návrh stojanu na letáky